Меню
(044) 392-01-27 (068) 749-65-30 (066) 716-66-55

Очищення зливових стоків

Системи очищення зливових та талих вод, або як їх ще називають ливнівки чи септики - один з ключових напрямків діяльності компанії «Екопром» протягом 25 років.

 

Системи очищення зливових стоків, розроблені нашими фахівцями, призначені для очищення нафтовмісних стоків з територій АЗС, НПЗ, стоянок автотранспорту та багатьох інших побутових та промислових об'єктів.

Переваги
  • Технологія екологічно чиста й безпечна.
  • Не потребує коштовних хімічних та інших добавок, дешеве в експлуатації.
  • Не треба вкладати додаткові кошти в заміну фільтрів та комплектацію.
  • Не доведеться доплачувати за надлишкове споживання води й електроенергії.
  • Устаткування має мінімальні габарити. Споруди вміщаються на невеликих територіях, проектуються індивідуально, що особливо важливо при будівництві в обмежених міських умовах.
  • Обладнання просте в експлуатації, швидко монтується.
  • Все обладнання виготовляється з неіржавіючої сталі, склопластику, поліетилену або поліпропілену.
  • Наше обладнання слугує вже понад 25 років.
Детальний опис

Забруднені дощові стоки через систему зливової каналізації потрапляють на систему очищення компанії «Екопром». Система очищення ділиться на кілька ступенів, де проходять фізико-механічні процеси.

 

Перша ступінь - підземний сепаратор-відстійник виробництва компанії «Екопром». Ця підземна ємність складається з трьох секцій - пісковловлювач, нафтовловлювач та КНС. У першій секції проходять процеси осадження важких забруднень, заспокоювання та відстоювання води. У другій секції, нафтовловлювачі, за допомогою спеціального модуля, відбувається спливання та укрупнення нафтопродуктів, з подальшим збором в спеціальну ємність для утилізації. Остання секція підземного відстійника - КНС, в ній розташовані занурювальні насоси, які подають освітлену воду на другу сходинку тонкого очищення - блок фільтрів компанії «Екопром». Фільтри сконструйовані таким чином, що в процесі фільтрації затримуються дрібні частинки забруднень. Далі вода збирається в ємності запасу очищеної води, з подальшим скидом або використанням очищеної води. У підземній ємності встановлені занурювальні насоси для регенерації (промивання) фільтрів. Регенерація (промивка) фільтрів проходить за допомогою зворотного промивання очищеною водою в автоматичному режимі за заданим графіком. Промивні води скидаються в початок процесу очищення води - в сепаратор-відстійник.

 

Очищена вода відповідає всім чинним законодавчим та нормативним документам, зокрема, рибогосподарським нормам.

 

Система очищення не вимагає витратних реагентів та заміни коштовних компонентів.