Меню
(044) 392-01-27 (068) 749-65-30 (066) 716-66-55

Про компанію

Компанія «Екопром» успішно працює на ринку України з 1991 року. Основна місія фірми - сприяти вирішенню локальних екологічних проблем, збереженню навколишнього природного середовища, зокрема водних ресурсів. Ось уже двадцять років ми займаємося розробкою та впровадженням систем очищення стічних вод з оборотним водопостачанням для різних видів підприємств, а також підтримуємо еколого-освітні програми для населення і бізнес-структур.

 

Наші фахівці пропонують замовникам власні нестандартні технічні рішення, ефективне очисне обладнання та комплексні очисні споруди. Все це протягом ось уже багатьох років успішно використовується на підприємствах автомобільного і річкового, залізничного та міського електротранспорту, а також у системах міського дощового водовідведення.

 

Технологія водоочищення, розроблена фахівцями фірми «Екопром» на основі власних патентів, є екологічно безпечною, ресурсозберігаючою і економічно вигідною. Технологічно обладнання очисних споруд оборотного водопостачання сумісне з будь-якими марками апаратів високого тиску і автоматичних мийок автотранспорту.

 

Технології фірми вже застосовують понад сто проектних інститутів, підприємства і промислові групи на всій території України та в інших країнах.

 

Устаткування "Екопром" має екологічні та санітарно-епідеміологічні висновки Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

Хороша якість і надійність обладнання дозволили фірмі неодноразово перемагати у вітчизняних та міжнародних тендерах на будівництво очисних споруд у нашій країні.

 

ЕКОЛОГІЧНА ТА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ФІРМИ «ЕКОПРОМ»

 

"Ми повинні не шкодувати зусиль у справі позбавлення всього людства, і перш за все наших дітей та онуків, від загрози проживання на планеті, яка буде безнадійно зіпсована діяльністю людини і ресурсів якої більш не буде вистачати для задоволення їх потреб"

 

  Декларація тисячоліття Організації Об'єднаних Націй.

 

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

«Екопром» підтримує громадський екологічний рух в Україні, бере участь у соціально корисних проектах неурядових організацій з метою популяризації екологічно відповідального способу життя. Серед партнерських проектів - організація Дня Землі у Києві, фінансування публікацій на екологічну тему, спонсорська підтримка Міжнародного фестивалю етнічної музики та ленд-арту «Шешори».

 

 За заслуги в галузі охорони навколишнього середовища фірма удостоєна нагороди «Лідер промисловості та підприємництва України 2004 року”